Biuro księgowe i podatkowe CKSK

Strona główna    –   O nas

W CKSK zapewniamy kompleksową obsługę księgową, kadrową oraz prawną. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz spółek wszelkiego rodzaju. Świadczymy także usługi, które przygotują spółkę do debiutu na parkiecie giełdy. Wobec naszych usługodawców wykonujemy zawsze rzetelną pracę zgodną ze wszystkimi standardami księgowymi oraz aktualnymi przepisami prawa.

Wiedza

Nasz zespół składa się wyłącznie ze specjalistów o wysokich kompetencjach, którzy stale rozwijają się, by oferować usługi zgodne z aktualnymi trendami. CKSK funkcjonuje od lat, dzięki czemu mieliśmy szansę zdobyć cenne doświadczenie i mamy pewność, że w naszej branży niewiele może nas zaskoczyć. Nie zamykamy się na jedną dziedzinę rachunkowości, ciągle chcemy więcej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • prowadzenie prostej i uproszczonej księgowości,
  • księgowość online,
  • obsługę spółek kapitałowych, które debiutują lub zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych i NewConnect,
  • zdobywanie funduszy UE oraz rozliczanie ich użycia,
  • przeprowadzanie analiz oraz audytów.

Rzetelność

W CKSK rozumiemy, że rzetelność to nie tylko słowo, ale też podejście do pracy, które na co dzień staramy się wprowadzać w życie. Nasz zespół specjalistów rachunkowości kładzie ogromny nacisk na dokładność w prowadzeniu księgowości oraz terminowość w realizacji zadań. W naszej pracy stawiamy na przejrzystość i jasność przekazu. Zapewniamy pełną klarowność w procesach księgowych, dzięki czemu możesz mieć pełną kontrolę nad finansami Twojej działalności gospodarczej. Przywiązujemy ogromną wagę do zabezpieczenia danych klientów. Dbałość o poufność informacji oraz bezpieczeństwo danych są dla nas niezmiernie istotne. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci, opiera się na naszej uczciwości. Staramy się zawsze działać zgodnie z przepisami prawa oraz etyką zawodową. Nasza rzetelność to nie tylko sumienne wykonywanie obowiązków, ale także profesjonalne podejście do potrzeb Klientów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na sumę 1 000 000,00 zł.

Technologia

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań IT i automatyzujemy wiele procesów, zarazem ułatwiając przepływ danych z siedziby Klienta do nas i z powrotem. Dzięki temu nasi Klienci płacą mniej, korzystając w wygodniejszych usług. Automatyzacja procesów księgowych pozwala na skrócenie czasu wprowadzania dokumentów, sporządzania bilansu oraz raportów dla zarządów spółek, czy analiz odpowiadających bieżącym potrzebom. Dokumenty przesyłane za pomocą platformy internetowej są przechowywane w pełni zabezpieczonej bazie danych. W księgowości online korzystamy między innymi z takich narzędzi jak: MS-Excel, E-Cash Flow, E-Raporty, E-Faktury. Jesteśmy zwolennikami innowacji, dlatego sprawdzamy każde nowe rozwiązanie, które pojawia się na rynku polskim i sprawdzamy, czy możemy je wykorzystać. Klienci decydujący się na współpracę z CKSK otrzymują stały dostęp do platformy internetowej, aby w prosty i szybki sposób mogli sprawdzić, na jakim etapie księgowym znajdują się przesłane dokumenty. Wszelkie działania finansowe prowadzone są pod pełną kontrolą firmy lub spółki.

Jakość

Głównym celem CKSK jest oferowanie wysokiej jakości usług księgowych świadczonych przez wykwalifikowany zespół księgowych z długoletnim doświadczeniem. Dlatego właśnie delegujemy osobistego doradcę, który dba o wszystkie aspekty współpracy z danym przedsiębiorstwem. Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych działa na podstawie wydanej przez Ministra Finansów licencji na usługowe prowadzenie rachunkowości.

Nasze sukcesy

Prowadzimy księgowość dla kilkunastu firm, które zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynek Newconnect. Sprawozdania finansowe oraz bilanse tych spółek publikowane są w raportach giełdowych w systemie ESPI i EBI, a także weryfikowane i oceniane przez kierownictwo firm, inwestorów i analityków giełdowych oraz Komisję Nadzoru Finansowego. I właśnie ci Klienci, w szczególny sposób doceniają nasze doświadczenie, profesjonalizm, kompetencje biznesowe, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i duże zaangażowanie w sprawy spółki. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług.

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych

The business focus of CKSK is comprehensive accounting, HR and legal services for companies and business organisations, with particular emphasis on commercial law companies. Partnerships limited by stocks form the largest group of CKSK customers. We provide our accounting services in compliance with the applicable laws: the Accounting Act of 29 September 1994, the Corporate Income Tax Act of 15 February 1992 and the Goods and Services Tax Act of 11 March 2004, as amended from time to time, as well as other legal acts that apply to the preparation of tax returns for businesses (PIT-11, PIT 40, PIT 8R, PIT 8AR).